Заказать товар
Мы свяжемся с вами
в течении часа!

О фирме

       Ми займаємося продажем ламп для проекційної техніки: проекторів, проекційних телевізорів, відеокубів, відеостін. Завдяки великому досвіду роботи в цій сфері, а ми на ринку з 2005 року, налагоджені постачання продукції безпосередньо із складів виробника, відпрацьована логістика, що відбивається на конкурентоспроможності наших цін.

        В даний момент ми можемо запропонувати нашим клієнтам великикй асортимент ламп для проекторів, проекційних телевізорів, відеокубів (відеостін), проекційних ігрових автоматів таких відомих виробників як 3D Perception, 3M, Acer, BenQ, Barco, Boxlight, Canon, Casio, Christie, Compaq, Dell, Eiki, Epson, Hitachi, HP, InFocus, LG, Liesegang, Mitsubishi, NEC, Optoma, Panasonic, Projectiondesign, Sanyo, SHARP, SONY, Toshiba, SIM2, Thomson, Samsung, JVC та ін., як на нові моделі проекторів, так і на зняті з виробництва.

       Співпрацюючи з виробниками ламп, ми можемо поставляти оригінальні лампові модулі, оригінальні лампи, а також економ-варіанти. Ми можемо підібрати рішення для будь-якого бюджету! Надаємо значні знижки для постійних і оптових клієнтів. Консультуємо з приводу підбору ламп, пошуку аналогів ламп, знятих з виробництва.

        На нашому київському складі завжди в наявності біля 500 найменувань ламп. Доставка по Києву здійснюється в день замовлення, а по Україні впродовж 1-2 днів. Рідкісні, ексклюзивні лампи доступні під замовлення впродовж 7-10 днів.

       По Києву і передмістю можливий виїзд фахівця на установку лампи.

       З 1 січня 2021 року діє безстрокова акція - безкоштовна заміна лампи в проекторі в нашому сервіс-центрі.

       Останнім часом на ринку з'явилася величезна кількість підробок ламп, ціна на ці лампи привабливо низька, але про якість говорити не доводиться. Така лампа може пропрацювати тиждень, вийти з ладу і вивести з ладу дуже дорогі вузли проектора. Остерігайтеся підробок. Довіряйте професіоналам. Наш досвід роботи з проекційними лампами більше 10 років і ми робимо найсуворіший контроль за якістю ламп, які ми продаємо.

       При купівлі лампи в закордонних інтернет-магазинах ви ризикуєте бути обдуреними недобросовісними продавцями, а також при доставці здалека не факт, що лампа до вас приїде у повній цілості. Лампи - крихкий товар.

      Ми знаходимося в Києві, а не десь в Америці, Європі або Китаї. Відповідно ви можете бути упевнені, що якщо виникне гарантійне питання, воно вирішиться в найкоротші терміни.

      Також ми пропонуємо послуги нашого сервісу з обслуговування проекційної техніки. У нас ви можете не лише придбати лампу, але і відремонтувати і продіагностувати ваш проектор або проекційний телевізор.

      Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів!

      Серед наших постійних клієнтів Міжнародні авіалінії України (МАУ), Києво-Могилянська бізнес-школа, ІГРОЛЕНД, КАРАВАН, велика кількість навчальних закладів, ресторанів, розважальних центрів по усій Україні.

       Наша адреса: м.Київ вул.Прирічна 11

       Наші реквізити:

   ФОП Бірін Д.Є. (ЄДРПОУ 2807200613) св-во про сплату єдиного податку № 300910 на 2021 р.  

   ФОП Кожан О.Ф. (ЄДРПОУ 3215110617)

   р/р UA393052990000026002026705959 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 305299